Споредете до 4 продукти:

Rosava F-148 18.4 D24 158A6

Rosava

Rosava F-14818.4 D24 158A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Rosava
Ширина:
18.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
158
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4823044901869

Највисока цена: 

Назад кон врвот