Споредете до 4 продукти:

Rosava F-122 5.50 D16 71A6

Rosava

Rosava F-1225.50 D16 71A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Rosava
Ширина:
5.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
71
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4823044904013

Највисока цена:  106,2 €

Цена по парче

106,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,04 €

Назад кон врвот