Споредете до 4 продукти:

Rosava F-122 5.50 D16 71A6

Rosava

Rosava F-1225.50 D16 71A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Rosava
Ширина:
5.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
71
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4823044904013

Највисока цена: 

Назад кон врвот