Споредете до 4 продукти:

Riken Road Ready S 265/70 R19.5 140/138M

Riken

Riken Road Ready S265/70 R19.5 140/138M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Riken
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
140/138
Индекс на брзина:
M
EAN:
3528704727124
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  225,3 €

Цена по парче

225,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  20 €

Назад кон врвот