Споредете до 4 продукти:

Riken Road Ready S 235/75 R17.5 132/130M

Riken

Riken Road Ready S235/75 R17.5 132/130M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Riken
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
132/130
Индекс на брзина:
M
EAN:
3528706035920
ЕУ Етикета:
D
C
68 dB

Највисока цена:  178,6 €

Цена по парче

178,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  12,71 €

Назад кон врвот