Споредете до 4 продукти:

Riken Road Ready S 215/75 R17.5 126/124M

Riken

Riken Road Ready S215/75 R17.5 126/124M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Riken
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
126/124
Индекс на брзина:
M
EAN:
3528702979587
ЕУ Етикета:
D
B
68 dB

Највисока цена:  157,8 €

Цена по парче

157,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  12,71 €

Назад кон врвот