Споредете до 4 продукти:

Riken Road Ready S 205/75 R17.5 124/122M

Riken

Riken Road Ready S205/75 R17.5 124/122M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Riken
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
124/122
Индекс на брзина:
M
EAN:
3528703274704
ЕУ Етикета:
D
B
68 dB

Највисока цена:  150,4 €

Цена по парче

150,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  12,71 €

Назад кон врвот