Споредете до 4 продукти:

Riken Road Performance 195/65 R15 91V

Riken

Riken Road Performance195/65 R15 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Riken
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528702967928
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  51,3 €

Цена по парче

51,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,36 €

Назад кон врвот