Споредете до 4 продукти:

Riken Road Performance 195/55 R16 87H

Riken

Riken Road Performance195/55 R16 87H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Riken
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528701123707
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  68,1 €

Цена по парче

68,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот