Споредете до 4 продукти:

Riken On Off Ready S 385/65 R22.5 160K

Riken

Riken On Off Ready S385/65 R22.5 160K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Riken
Ширина:
385
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
K
EAN:
3528704079070
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  351,1 €

Цена по парче

351,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  20 €

Назад кон врвот