Споредете до 4 продукти:

Riken GRIPSTAR 315/80 R22.5 156/150K

Riken GRIPSTAR
Riken GRIPSTAR
Riken

Riken GRIPSTAR315/80 R22.5 156/150K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Riken
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
K
EAN:
3528702875636
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  418,5 €

Цена по парче

418,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  67,64 €

Назад кон врвот