Споредете до 4 продукти:

Riken Cargo 175 R16 101/99R

Riken

Riken Cargo175 R16 101/99R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Riken
Ширина:
175
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
101/99
Индекс на брзина:
R
EAN:
3528705270940
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  79,1 €

Цена по парче

79,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,36 €

Назад кон врвот