Споредете до 4 продукти:

Retro RC-001 225/75 R15 102H

Retro RC-001
Retro RC-001
Retro RC-001

Retro

Retro RC-001225/75 R15 102H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Retro
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
H
EAN:
4717622056419
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  136,4 €

Цена по парче

136,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,32 €

Назад кон врвот