Споредете до 4 продукти:

Retro RC-001 215/70 R14 96V

Retro RC-001
Retro RC-001
Retro RC-001

Retro

Retro RC-001215/70 R14 96V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Retro
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
V
EAN:
4717622056402
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  98,8 €

Цена по парче

98,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,01 €

Назад кон врвот