Споредете до 4 продукти:

Retro RC-001 205/75 R14 95V

Retro RC-001
Retro RC-001
Retro RC-001

Retro

Retro RC-001205/75 R14 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Retro
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
4717622059939
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  259,5 €

Цена по парче

259,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,06 €

Назад кон врвот