Споредете до 4 продукти:

Retro RC-001 165 R15 86H

Retro RC-001
Retro RC-001
Retro RC-001

Retro

Retro RC-001165 R15 86H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Retro
Ширина:
165
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
H
EAN:
4717622044799
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  121,3 €

Цена по парче

121,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,05 €

Назад кон врвот