Споредете до 4 продукти:

Retro RC-001 155/80 R15 82T

Retro RC-001
Retro RC-001
Retro RC-001

Retro

Retro RC-001155/80 R15 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Retro
Ширина:
155
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
4717622052084
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  81,9 €

Цена по парче

81,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,05 €

Назад кон врвот