Споредете до 4 продукти:

Pirelli P ZERO 255/35 ZR20 97Y

Pirelli

Pirelli P ZERO255/35 ZR20 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Pirelli
Ширина:
255
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8019227163902
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
73 dB

Највисока цена:  169,10 €

Цена по парче

169,10 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 2,99 €

Назад кон врвот