Споредете до 4 продукти:

Petlas Velox Sport PT741 285/30 R19 98W

Petlas

Petlas Velox Sport PT741285/30 R19 98W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Petlas
Ширина:
285
Висина:
30
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
W
EAN:
8680830031966
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  198,8 €

Цена по парче

198,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,08 €

Назад кон врвот