Споредете до 4 продукти:

Petlas UN 1 7.50 D16 116A6

Petlas UN 1
Petlas UN 1
Petlas

Petlas UN 17.50 D16 116A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
7.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
116
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4250915103952

Највисока цена:  111,3 €

Цена по парче

111,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,36 €

Назад кон врвот