Споредете до 4 продукти:

Petlas UN 1 400/60 D15.5 145A8

Petlas UN 1
Petlas UN 1
Petlas

Petlas UN 1400/60 D15.5 145A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
400
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.5
Индекс на товар:
145
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830005530

Највисока цена:  314,6 €

Цена по парче

314,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  73,45 €

Назад кон врвот