Споредете до 4 продукти:

Petlas UN 1 19.0/45 D17 141A8

Petlas UN 1
Petlas UN 1
Petlas

Petlas UN 119.0/45 D17 141A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
19.0
Висина:
45
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
141
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4250915103990

Највисока цена:  355,9 €

Цена по парче

355,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  57,68 €

Назад кон врвот