Споредете до 4 продукти:

Petlas UN 1 15.0/55 D17 137A8

Petlas UN 1
Petlas UN 1
Petlas

Petlas UN 115.0/55 D17 137A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
15.0
Висина:
55
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
137
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830005561

Највисока цена:  330 €

Цена по парче

330 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  73,45 €

Назад кон врвот