Споредете до 4 продукти:

Petlas UN 1 12.5/80 D18 146A8

Petlas UN 1
Petlas UN 1
Petlas

Petlas UN 112.5/80 D18 146A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
12.5
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
146
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830005356

Највисока цена:  297,1 €

Цена по парче

297,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  28,87 €

Назад кон врвот