Споредете до 4 продукти:

Petlas UN 1 10.5/80 D18 142A8

Petlas UN 1
Petlas UN 1
Petlas

Petlas UN 110.5/80 D18 142A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
10.5
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
142
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4250915104041

Највисока цена:  263,9 €

Цена по парче

263,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  28,87 €

Назад кон врвот