Споредете до 4 продукти:

Petlas UN 1 10.5/65 D16

Petlas UN 1
Petlas UN 1
Petlas

Petlas UN 110.5/65 D16

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
10.5
Висина:
65
Конструкција:
D
Дијаметар:
16

Највисока цена:  156,8 €

Цена по парче

156,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,91 €

Назад кон врвот