Споредете до 4 продукти:

Petlas TP-8 6.00 D16

Petlas

Petlas TP-86.00 D16

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
EAN:
3838856004203

Највисока цена:  88,6 €

Цена по парче

88,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,6 €

Назад кон врвот