Споредете до 4 продукти:

Petlas TD18 7.50 D18 106A6

Petlas

Petlas TD187.50 D18 106A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
7.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4250915102368

Највисока цена:  140,7 €

Цена по парче

140,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,98 €

Назад кон врвот