Споредете до 4 продукти:

Petlas TD17 11.00 D16 118A6

Petlas

Petlas TD1711.00 D16 118A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
11.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
118
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8680830004892

Највисока цена:  343,1 €

Цена по парче

343,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  120 €

Назад кон врвот