Споредете до 4 продукти:

Petlas TD16 7.50 D20 108A6

Petlas

Petlas TD167.50 D20 108A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
7.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4250915102405

Највисока цена:  134,4 €

Цена по парче

134,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,72 €

Назад кон врвот