Споредете до 4 продукти:

Petlas TD16 7.50 D16 103A6

Petlas

Petlas TD167.50 D16 103A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
7.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4250915102306

Највисока цена:  106,4 €

Цена по парче

106,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,8 €

Назад кон врвот