Споредете до 4 продукти:

Petlas TD16 6.50 D20 108A6

Petlas

Petlas TD166.50 D20 108A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
6.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4250915102382

Највисока цена:  127,7 €

Цена по парче

127,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,91 €

Назад кон врвот