Споредете до 4 продукти:

Petlas TD16 5.50 D16 86A6

Petlas

Petlas TD165.50 D16 86A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
5.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8680830004533

Највисока цена:  68,5 €

Цена по парче

68,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,25 €

Назад кон врвот