Споредете до 4 продукти:

Petlas TD 35 10.00 D16 114A6

Petlas

Petlas TD 3510.00 D16 114A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
10.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
114
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4250915102344

Највисока цена:  188,1 €

Цена по парче

188,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,5 €

Назад кон врвот