Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 9.50 R24 107A8

Petlas

Petlas TA1109.50 R24 107A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
9.50
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4250915103174

Највисока цена:  342,2 €

Цена по парче

342,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  57,68 €

Назад кон врвот