Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 650/65 R38 166A8

Petlas

Petlas TA110650/65 R38 166A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
650
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
166
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4250915112954

Највисока цена:  2.061,1 €

Цена по парче

2.061,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  112,89 €

Назад кон врвот