Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 600/65 R38 159D

Petlas

Petlas TA110600/65 R38 159D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
600
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
159
Индекс на брзина:
D
EAN:
4250915112947

Највисока цена:  1.730,6 €

Цена по парче

1.730,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  112,89 €

Назад кон врвот