Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 600/65 R34 154A8

Petlas

Petlas TA110600/65 R34 154A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
600
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
154
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830006339

Највисока цена:  1.466,4 €

Цена по парче

1.466,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  57,68 €

Назад кон врвот