Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 580/70 R38 155A8

Petlas

Petlas TA110580/70 R38 155A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
580
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
155
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4250915103747

Највисока цена:  1.568,1 €

Цена по парче

1.568,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  102,15 €

Назад кон врвот