Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 540/65 R38 147D

Petlas

Petlas TA110540/65 R38 147D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
540
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
147
Индекс на брзина:
D
EAN:
4250915112930

Највисока цена:  1.390,8 €

Цена по парче

1.390,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  51,31 €

Назад кон врвот