Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 540/65 R34 145A8

Petlas

Petlas TA110540/65 R34 145A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
540
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
145
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4053949115669

Највисока цена:  1.247,1 €

Цена по парче

1.247,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  57,68 €

Назад кон врвот