Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 540/65 R28 142A8

Petlas

Petlas TA110540/65 R28 142A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
540
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
142
Индекс на брзина:
A8
EAN:
2000000737157

Највисока цена:  988,9 €

Цена по парче

988,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  57,68 €

Назад кон врвот