Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 540/65 R24 140D

Petlas

Petlas TA110540/65 R24 140D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
540
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
140
Индекс на брзина:
D
EAN:
8680830006278

Највисока цена:  942,2 €

Цена по парче

942,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  57,68 €

Назад кон врвот