Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 520/85 R46 158A8

Petlas

Petlas TA110520/85 R46 158A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
520
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
46
Индекс на товар:
158
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4250915103839

Највисока цена:  1.997,2 €

Цена по парче

1.997,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  112,89 €

Назад кон врвот