Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 520/70 R30 145A8

Petlas

Petlas TA110520/70 R30 145A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
520
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
145
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4250915103518

Највисока цена:  1.196,7 €

Цена по парче

1.196,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  51,31 €

Назад кон врвот