Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 480/80 R38 149A8

Petlas

Petlas TA110480/80 R38 149A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
480
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
149
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830022940

Највисока цена:  1.520,7 €

Цена по парче

1.520,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  57,74 €

Назад кон врвот