Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 480/70 R38 145A8

Petlas

Petlas TA110480/70 R38 145A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
480
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
145
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4250915103723

Највисока цена:  1.190,8 €

Цена по парче

1.190,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  51,31 €

Назад кон врвот