Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 480/70 R28 140A8

Petlas

Petlas TA110480/70 R28 140A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
480
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
140
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830006162

Највисока цена:  921 €

Цена по парче

921 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  28,87 €

Назад кон врвот