Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 480/70 R26 139A8

Petlas

Petlas TA110480/70 R26 139A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
480
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
26
Индекс на товар:
139
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830006117

Највисока цена:  865,1 €

Цена по парче

865,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  57,68 €

Назад кон врвот