Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 480/65 R28 136D

Petlas

Petlas TA110480/65 R28 136D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
480
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
136
Индекс на брзина:
D
EAN:
4250915112886

Највисока цена:  840,9 €

Цена по парче

840,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  57,68 €

Назад кон врвот