Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 480/65 R24 133D

Petlas

Petlas TA110480/65 R24 133D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
480
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
133
Индекс на брзина:
D
EAN:
4250915112855

Највисока цена:  829,8 €

Цена по парче

829,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  73,45 €

Назад кон врвот